Prekių krepšelis tuščias!
Paieška
Filters

Hoooked Zpagetti

Turimas pasirinktos spalvos / virbalų ar vąšelio kiekis: Turime
Gamintojas: Hoooked
€5,50
€6,99
*

 PASKUTINĖ RITĖ

 


Sudėtis
90% medvilnė, 10% kitas pluoštas
Ritės svoris apie 850 gramų, tačiau gali skirtis priklausomai nuo konkrčios sudėties
Juostelės ilgis ritėje ne mažiau kaip 120 m
Rekomenduojamas virbalų/vąšelio dydis 12-15 mm
Priežiūra galima skalbti skalyklėje žemoje temperatūroje, geriausia įdėjus į specialų mašelį ar tiesiog pagalvės užvalkalą.

 

Hoooked Zpagetti - tai unikalus siūlas, ar tiksliau juostelė, gaminama iš perdirbtų mados ir tekstilės pramonės trikotažo atraižų. Stora, madingų atspalvių juostelė garantuoja greitą, originalų ir išskirtinį rezultatą. Zpagetti trikotažo juostelės gaminamos tik iš kruopščiai atrinktų medžiagų, kurias paprastai sudaro apie 90 % medvilnės ir 10 kitų pluoštų, dažniausiai elastano.

 

Hoooked Zpagetti trikotažo juostelę galima naudoti patiems įvairiausiems gaminiams: dežutėms, pagalvėlėms, kilimėliams, žaislams, rankinėms, paplūdymio krepšiams, bei įvairiems aksesuarams kurti. Gaminius iš Zpagetti trikotažo juostelės galima plauti, jie puikiai laiko formą ir yra ilgaamžiai. 

 

Kiekvienoje Hoooked Zpagetti ritėje yra apie 120 metrų juostelės, iš kurios galite numegzti/nunerti maždaug 50x50 cm  dydžio kvadratuką. Taigi iš 1 ritės išeis nedidelė rankinė, iš 2 - pagalvėlė, 115-120 cm skermens kilimėliui stulepliu su užmetimu prireiks 4 ričių.

 

Juostelės storis varijuoja nuo 1 iki 2.5 cm, tad prireiks tikrai storo vąšelio ar virbalų. Gamintojas rekomenduoja naudoti 12-15 mm, nors tai priklauso ir nuo Jūsų mezgimo/nėrimo ypatybių - titulinėje nuotraukoje matomas krepšiukas (dugno skermuo apie 25 cm, kraštelio aukštis apie 10  cm) nunertas iš vienos ritės Super Pink shades atspalvio Hoooked Zpagetti siūlų 6mm vąšeliu.

 

Dėmesio: Zpagetti trikotažo juostelės gaminamos iš sezoninių atraižų, tad kai kurios spalvos pasirodo trumpam, o paskui dingsta ilgam (na taip maždaug kol vėl sugrįš į madą). Taip pat dėl gamybos ypatybių atspalvis tarpusavyje gali šiek tiek skirtis, tačiau gamintojas garantuoja, kad 2 ritės iš 3 bus identiškos spalvos. 

 Jeigu nerandate pageidaujamos spalvos ar kiekio - susisiekite el. paštu ir pasistengsime padėti :)

 

 

 

Parašykite savo atsiliepimą
  • Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti vartotojai
  • Blogai
  • Puikiai!
Vartotojų atsiliepimai
Hooked Zpagetti
Užsakiau dvi spalvas Hooked Zpagetti siūlų, gavus labai nusivyliau, nes siūlo storis tarp spalvų skiriasi lygiai dvigubai, siūlai turėjo būti skirti vienam projektui.
Parašė:: Jurga | Atsiliepimo data: 2018-12-20 11:19
Ar šis atsiliepimas buvo Jums naudingas? Yes No (0/1)
Pirkėjai kartu su šia preke įsigijo

KnitPro vąšelis minkšta rankenėle

įvairių dydžių
€2,25 €3,00

Soft Donegal tvidas

100% merino vilna; 25g/95m
€2,15

Cotton-Wool

55% merino ėriuko vilna, 45% medvilnė, 50g/350m
€1,99 €3,25

ChiaoGoo bambukiniai vąšeliai

įvairių dydžių
€3,00

KnitPro akių žymekliai

įvairių rūšių
€2,00 €2,40