Prekių krepšelis tuščias!
Paieška
Filters

REGIA Pairfect PARTNERLOOK

Gamintojas: REGIA
€7,95
*

  

Sudėtis 75% vilna, 25% poliamidas
Svoris 100 g 
Ilgis 420 m
Virbalai /vąšelis 2-3 mm
Mezginio tankumas 42 eil. x 30 a. = 10 x 10 cm
Priežiūra: galima skalbti skalbyklėje iki 40 laipsnių vandenyje

 

REGIA Pairfect - tobulas siūlas, kai reikia lengvai ir greitai numegzti dvi vienodas kojines. O jei tos kojinės dar ir spalvingais raštais margintos, bet be jokio galvos sukimo keitinėjant skirtingų spalvų siūlus! 

 

Viskas įmanoma ir labai paprasta. Jums tereikia vieno kamuoliuko REGIA Pairfect siūlų. 

 

Megzti pradėkite iš kamuoliuko centro. Geltonas  siūlas žymi kojinės pradžia (mezgama nuo viršaus, t.y. nuo atnaros). Geltoną siūlo dalį nukirpkite ir apmetę akis pradėkite megzti kojines. Iš pradžių atnarą (pirma pagrindinė spalva, stulpeliu 1x1 arba 2x2). Kuomet atnaros spalva pasikeis pradėkite megzti lygiuoju raštu ir taip megzkite tol, kol vėl prasidės atnaros spalvos dalis - metas megzti kulną. Jį galite konstruoti savo mėgiamu būdų. Siūlo spalvai pasikeitus dar kartą, pradėkite megzti pėdos dalį. Paskutinį kartą siūlo spalva pasikeis (į tokią kaip atnaros ir kulno) ties pirštais. Paskutinė spalvos sekcija yra gana ilga, kad  galėtumėte reguliuoti kojinės dydį. Megzkite pirštus ir atėjus laikui - siaurinkite kojinę, kol ją užbaigsite. Toliau traukite siūlą iš centro,  kol vel prasidės geltona dalis,  ištraukite ją, nukirpkite ir megzkite antrą kojinę!

 

Etiketės kitoje pusėje rasite instrukcijas ir paaiškinimus, kaip megzti kojines. Taip pat lentelę, kurioje surašyta, kiek kokiam dydžiui reikia apmesti akių ir kokio ilgio išeina atitinkamos kojinės dalys pagal skirtingus dydžius.

 

1 kamuoliuko pakaks  36-47 dydžio kojinių porai!

 

Taip pat galite peržiūrėti Youtube video įrašą, kuriame pamatysite ir išgirsite, ką daryti kad Pairfect kojinės būtų tikrai tobulos!

Parašykite savo atsiliepimą
  • Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti vartotojai
  • Blogai
  • Puikiai!
Pirkėjai kartu su šia preke įsigijo

REGIA Pairfect Design Line by Arne&Carlos

75% vilna, 25% poliamidas; 100 g / 420 m
€7,95

ChiaoGoo virbalai kojinėms (20 cm)

įvairių dydžių
€7,50