Prekių krepšelis tuščias!
Paieška
Filters

Sublime

 

 

 

 

 

Didžiosios Britanijos siūlų kompanija Sirdar Ltd savo veiklą pradėjo dar 1880 kaip šeimos verslas, įkurtas dviejų brolių - Tomo ir Henrio Harapų (Tom ir Henry Harrap). Bėgant laikui kompanija užsitarnavo gerą vardą tarp mezgėjų ne tik Jungtinėje Karalystėje, bet ir visame pasaulyje.

2006 metais buvo pristatyta prabangi Sublime linija, skirta patiems išrankiausiems ir reikliausiems mezgėjams. Šios linijos siūlai gaminami geriausiose pasaulio verpyklose iš aukščiausios rūšies natūralių pluoštų: įvairių rūšių vilnos, šilko, kašmyro, medvilnės. Nuolatinis bendradarbiavimas su Italijos dizaineriais ir siūlų gamintojais leidžia užtikrinti nepriekaištingą kokybę ir pasiūlyti vartotojui naujausias mados tendecijas atitinkančias spalvas, pluoštus bei jų derinius, tekstūras, o taip pat ir mezginių modelius, kuriamus kiekvienam siūlui. 

Specialiai vaikiškiems mezginiams sukurti siūlai Baby Cashmere Merino Silk 4ply ir Baby Cashmere Merino Silk DK yra švelniausias ir minkščiausias siūlas, kokį galite įsivaizduoti. Spalvų paletė varijuoja nuo švelnių pastelinių iki ryškių ir akį patraukiančių. Patinkantį derinį išsirinks tiek mažieji stileivos, tiek jų mamytės bei tėveliai!

Rinkitės Sublime linijos siūlus jei norite džiaugtis išskirtiniais mezginiais, o mezgimo procesą paversti dar didesniu malonumu!

 

The most exquisite, natural yarns.
The most beautiful, soft colours.
The most inspirations designs.
We call it……..Sublime.

Rikiuoti
Display per page

Sublime Baby Cashmere Merino Silk DK

75% merino vilna, 20% šilkas, 5% kašmyras; 50g/116m
€2,00 €6,60

Sublime Natural Aran - made in England

100% vilna; 50g/100m
€1,50 €5,70
Rikiuoti
Display per page