Uždaryti
0 prekės (-ių)
Prekių krepšelis tuščias!
Prekių katalogas
  Filters
  Preferences
  Paieška

  Apmokėjimas

  Internetinėje mezgimo siūlų parduotuvėje www.narplioju.lt už pasirinktas prekes atsiskaityti galite vienu iš žemiau nurodytų būdų:

  Bankinis pavedimas. Pasirinkę šį apmokėjimo būdą už prekes galite atsiskaityti atlikdami bankinį pavedimą rankiniu būdu, t.y. pervesdami užsakyme nurodytą sumą tiesiai į mūsų banko sąskaitą. Pavedimui reikalingus duomenis rasite laiške, kurį gausite patvirtinię užsakymą. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti užsakymo numerį.

  Elektronine bankininkyste. Pasirinkę šį apmokėjimo būdą būsite nukreipti į naują langą (Paysera.lt), kuriame galėsite pasirinkti savo banką (Swedbank, Seb, Nord, Dnb ir t.t.), iš kurio norite atlikti mokėjimą. Pasirinkus šį apmokėjimo būda jūsų bankas jums neskaičiuos jokių papildomų mokesčių už pervedimą.

  Jeigu dėl kokių nors priežasčių pageidaujate atsiskaityti už prekes kitokiu nei nurodyta būdu - prašome susisiekti ir rasime patogų sprendimą. Esant poreikiui galimi ir tiesioginiai pavedimaiį banko sąskaitą, taip pat atsiskaitymas Paypal.