Uždaryti
0 prekės (-ių)
Prekių krepšelis tuščias!
Prekių katalogas
  Filters
  Preferences
  Paieška

  Awana Shawl iš ITO Kinu šilko

  Awana Shawl iš ITO Kinu šilko

  Sveiki!

  Tikrai labai ilgai nieko nerašiau, ir mezgiau tikrai mažai - vis darbai darbai darbai. Gerai, kad malonūs :)

  Tiesą sakant, pirmas mezginys po ilgos pertraukos buvo ne ši skara, o megztinis, kurio dabar tiesiog nesinori nusivilkti, bet jis dar laukia eilėj prie objektyvo, tad pradedu nuo skaros iš ITO Kinu šilko.

  Šie siūlai jau seniai mano akyse ir širdyje, vis paglostomi, pažiūrimi, spalvų deriniai padėliojami. Tas tvidiškas margumas, siūlo tekstūros nelygumas tiesiog užburia. Neriant ar mezgant iš tokio siūlo (ar tai būtų šilkas, ar tikrasis šiltasis tvidas) visada užlieja minčių srautas. Tie spalvos plykstelėjimai vis nuneša kažkur, atgina kokią idėją, pažadina prisiminimą.

  Pirmiausia buvo spalvos ir tada atėjo skara. Pamačiius tuos pumpurėlius buvo  nokautas! Tą pačią akimirką spalvos sušoko į savo vietas ir jau mačiau akyse galutinį vaizdą!

  Kaip tikrai dažnai pasitaiko, nuo spalvos priklauso ir pačio siūlo pojūtis. Šis atvejis buvo ne išimtis, balta spalva lyginant su kitomis atrodė minkštesnė ir plonesnė ir neriant jau buvo ėmusi kirbėti mintis, kad bus bėdos, nes baltą dalį tarsi traukė. Bet išplovus ir išformavus (tam naudojau vielas, krūvą smeigtukų) viskas stojo į vietas. Skara formą laiko puikiai - fotografuota praėjus kelioms dienoms po formavimo.

  Kutukai buvo dar vienas galvosūkis - vis svarsčiau, ar jų reikia ar ne. Ir siūlo nemažai susinaudoja, ir laiko užima. Visą laiką galvoje tupėjo mintis, kad reikės tuos kutukus pasverti, kad žinočiau ir jums pasakyt galėčiau, kiek gi to siūlo prireikė, bet kažkuriuo momentu ji trumpam pabėgo ir sugrįžo jau tik tada, kai kutukai buvo tvirtai primontuoti pries skaros. Ech.... Na bet dabar be galo džiaugiuosi, kad visgi nusprendžiau juos daryti - tai buvo paskutinis akcentas suteikęs visam nėriniui užbaigtumo. Mažos detalės ir apdaila yra tai, kas mezginius padaro iš tiesų gražius :)

  Tiesa, dėl to, kiek reikėjo siūlų. Rudos, oranžinės ir melsvos spalvų užteko po vieną ritelę (ir dar liko), baltos prireikė dviejų. Tos antrosios prireikė dar neriant skarą, ne kutams ;)

  Šį kartą trumpai.

  Iki kitų susirašymų!

  TRUMPAI DRŪTAI

  • Modelis: Awana Shawl
  • Dydis: stuburas  74 cm, sparnai - 156 cm (be kutų)
  • Siūlai: ITO Kinu, spalvos: 360 Cayenne Red (1 vnt.), 352 Logwood (1 vnt.), 394 Aqua (1 vnt), 389 White (2 vnt.) Bendras skaros svoris - apie 140 g. su visais kutais, tad nusprendus nerti vienspalvę pakanka 3 vnt. pasirinktos Kinu spalvos.
  • Vąšelis 2 mm

  DUOKLĖ AKIMS

  Rašyti komentarą