Uždaryti
0 prekės (-ių)
Prekių krepšelis tuščias!
Prekių katalogas
  Filters
  Preferences
  Paieška
  RSS

  Blog

  Raudonas kliackas - kepurė megzta iš Galanta tweed
  0 Raudonas kliackas - kepurė megzta iš Galanta tweed

  Paskutinis kliackas buvo jau senokai. Ir štai dabar (ne)laimingo atsitiktinumo dėka per porą dienelių tik OP - ir atsirado (ir, beje, dar vienas ant virbalų užšoko!). Minkštas ir švelnus Raudonas kliackas žvaigždėtame Galanta tvido nakties danguje. Būtent žvaigždėtą dangų man primena išmegzta šio tvido  Milford spalva.

  Kas per atsitiktinumas? Ogi pervyniojant siūlą iš pyragaičio nusukau akis trumpam į šoną ir nepastebėjau, kaip vyniotuvas sugavo abu siūlus (vieną iš centro ir vieną iš išorės) ...

  Kojinės iš OPAL Freche Freunde mezgimo siūlų
  0 Kojinės iš OPAL Freche Freunde mezgimo siūlų

  Seniau kojines megzdavau tik iš reikalo ir maždaug vieną kartą metuose. Bet ilgainiui ėmė patikt - gal suagau? Kažin, kaip mezgime atrodo suaugimas? O paauglsytė? O vaikystė? Pagal tai, KĄ mezgam, ar pagal tai KAIP mezgam? Na, bet kuriuo atveju, kojinių mezgimas pastaruoju metu ima dažnėti mano mezginių repertuare. Ir gražūs siūlai čia vaidina svarbų vaidmenį. Esat girdėję apie vienišos kojinės sindromą? Kai numezgus vieną, antrosios ji laukia laukia, kol.... kartais ir nesulaukia. Vienas būdų -...

  Švelnutis, minkštutis ir pūkuotas kaklašildis
  0 Švelnutis, minkštutis ir pūkuotas kaklašildis

  Švelnu, švelniau švelniausia! Du puikūs siūlai - Galanta Tweed (80% merino vilna, 10% kašmyras, 10% šilkas) ir ITO Sensai (60% moheris, 40% šilkas) - suderėjo viename itin praktiškame mezginyje pagal labai rimtą itin svarbaus žmogeliuko užsakymą.

  Pagrindiniai reikalavimai buvo: baltas, švelnus ir su sagutėmis. O man jau seniai knietėjo nunarpliot ne tik mėginuką, bet ir visą mezginuką iš Galanta tvido ir ITO Sensai derinio. Abu siūlai labai plonyčiai, mano kantrybei - per ploni. Galantą reik me...

  Megztos kojinės: kairė ir dešinė
  0 Megztos kojinės: kairė ir dešinė

  Megztos kojinės, na kaipgi be jų žiemą, ypač tokią kaip ši, kuomet namuose praleidžiame daugiau laiko. O dar ir sniego bei šalnų visa žada - gal orai išgirs prognozes ir paklausys sinoptikų!

  Vakar vakare užbaigiau megzti kojinių porą iš REGIA Pairfect Design Line by Arne&Carlos ir jau džiūgavau, kad galėsiu pasidalinti vaizdais su Jumis, kai pakabinusi džiūti pamačiau, kad – o varge tu vargeliausias – jos abi dešinės!!!

  Pasiguodžiau apie tai socialinėse medijose ir iš Jūsų žinučių susidariau...

  Dvipusė kepurė iš Mohair Tweed
  0 Dvipusė kepurė iš Mohair Tweed

  Žiema - kepurių metas! Ir nors šaltukas dar ausų nekanda, bet galvą nuo vėjo ir kitų gamto reiškinių reikia saugot. Ar žinojot, kad spustelėjus šaltukui, net 50% visos kūno netenkamos šilumos išgaruoja per galvą? Sakyčiau visai nebloga priežastis turėt garderobe vieną kitą derantį ir patinkantį galvos apdangalą!

  Mohair Tweed siūlų sudėtyje -  30% moherio, o 2ia jau rimta papildoma šiluma! Tiesa, ne tik šilumos moheris priduoda mezginiui, bet ir dailaus kritimo, pūkuotą debesėlį uždeda ir sutei...

  Prime Pullover - naujas myliausias megztukas iš Soft Donegal tvido!
  0 Prime Pullover - naujas myliausias megztukas iš Soft Donegal tvido!

  Be galo džiaugiuosi, kad mezginiai iš Soft Donegal tvido nešiojasi tiesiog tobulai - šio megztuko paprasčiausiai negaliu nusivilkti. Pradžioje gal šiek tiek gaila buvo kasdien trinti - juk toks gražus, tiek darbo mezgant įdėta. Kita vertus - o tai kam gi jau aš čia jį pritaupysiu. Tuo labiau, kad žiūrėdama į ankstesnius mezginius iš tvido matau, kad jie ir po kelių metų - tarsi nauji!

  Mezgant iš tvido visas džiaugsmas ateina po to, kai mezginys yra išplaunamas ir pasirodo visu savo g...

  Žaliojo lokio kailis
  0 Žaliojo lokio kailis
  Megztukas, kokio jau labai labai senai norėjau - didelis oversize, kad būtų galima mikštai ir šiltai susivynioti; aukštu kaklu, kad pučiant vėjams kaklas būtų saugus ir ilgom rankovėm, nes man tokios labai patinka ir be galo mėgstu jas išsitraukt iš po striukės ar palto rankovių!
  Awana Shawl iš ITO Kinu šilko
  0 Awana Shawl iš ITO Kinu šilko
  Po ilgos ilgos pertraukos paėmus vąšelį į rankas buvo be galo smagu gaminti šilkinius šios skaros pumpurėlius!
  Megztukas pavasariui
  0 Megztukas pavasariui

  Jūs labai dažnai klausiate, kaip vienas ar kitas siūlas atrodo ir elgiasi mezginyje. O paskutiniu metu vis dažniau sulaukiu klausimų būtent apie Cotton-Wool siūlą. Palengva ima jaustis pavasaris jūsų mezginiuose. Tad šį kartą parodysiu jums būtent iš šių siūlų numegztą megztuką savo vaikinukui.

  Man vienai taip atrodo, ar būtent berniukams kažkaip mažiau yra aprašymų megztukams ir kitiems rūbeliams. Na aš suprantu, kad visada galima iš galvos, bet man visai patinka ir iš aprašymų. Kai jau aptink...

  Nuo šalčio ginamės spalvomis
  0 Nuo šalčio ginamės spalvomis

  Brrr… Gerai, kad šio įrašo pagrindinis veikėjas jau numegztas prieš kurį laiką ir dabar gali dirbti savo darbą – saugoti nuo šalčio. Spalvas rinkosi ir dėliojo būsimas nešiotojas – numezgiau ne vieną “sėkmės prijuostėlę” (čia toks gražus mėginukų pavadinimas), kol susitarėm kas ir kaip, o tada beliko kibt į darbą.

  Tvidas – gali būti labai apgaulingas. Iš pirmo žvilgsnio (tiek nuotraukoje, tiek gyvai) jis daug kam atrodo ne itin malonus, gal netgi kietas, įtartinai “per plonas”. Užtat kaip būna ...