Uždaryti
0 prekės (-ių)
Prekių krepšelis tuščias!
Prekių katalogas
  Filters
  Preferences
  Paieška
  RSS

  Blog

  Margos tvido padangės
  0 Margos tvido padangės

  Štai pagaliau jis – mano tvidinis megztukas! Paprastas kaip trys kapeikos, bet toooks šiltas, ir jau turbūt nereik nė pasakot, kad bežiopsant į tuos margus “kleckiukus” tiesiog užveža. Vieną sekundę plaukioju kažkur Viduržemio jūroj tarp margaspalvių žuvyčių, kitą – taškausi vasaros lietuje šviečiant vaivorykštei, mmm…. O ir šilta su šiuo megztuku panašiai kaip malonų vasaros vakarą (ryškiai pasiilgau šiltojo metų laiko 😀 ).

  Bet baigiam svajot, keliaujam prie žemiškenių (bet ne mažiau malon...

  Kiek siūlų reikia megztiniui?
  0 Kiek siūlų reikia megztiniui?
  Arba šalikui, arba kepurei, o gal pirštinėms ar pledukui? Tai klausimas, kuris iškylą turbūt kas kartą pradedant kažką megzti. Taigi, kaip žinot, kiek gi tų siūlų reikia, kad nepritrūktume? Taip taip, pritrūkti yra kur kas blogiau, nei baigus mezginį apsižiūrėt, kad liko dar koks kamuolaitis nepradėtas – juk jį galima pasidėt į atsargas (ir tik nereikia sakyti, kad neturit maišelio (ar reik sakyt atskiro kambario?), kur gyvena visokie mieli minkšti dalykėliai, dažniausiai vadinami siūlais?). Trumpiau tariant, papildomas kamuoliukas siūlų neprapuls, o štai mezgėjai pritrūkusiai kad ir pusės kamuolaičio gali tekti išsiruošti į ilgą medžioklę ieškant tos pačios partijos spalvos.
  Rainy Day skara
  0 Rainy Day skara

  Pirma skara kiauraraščiu – numegzta! Knietėjo išmėgint ką nors tokio kiauro ir voratinkliško nuo tos akimirkos, kai į rankas pateko ITO Sensai siūlai.

  Kuičiausi po Ravelry, kol akys užkliuvo už šio modelio – po akimis gulėjo knyga su estiškais kiauraraščiais, tai matyt todėl ir apsistojau ties šia skara. Tiesą sakant, kol mezgiau galvojau, kad tiesiog patenkinsiu smalsumą bei sportinį interesą ir viskas. Nenešioju gi tų skarų, ir jau mintyse dėliojau, kas čia galėtų būt tas laimingasis, kuriam ...

  Lengvas kaip oras kaklašildis
  0 Lengvas kaip oras kaklašildis

  Šiandien – jokios aukštosios matematikos. Viskas paprasta kaip du kart du – baisutėliausiai norėjau suleist virbalus į naujuosius ITO Sensai. Nieko daug negalvojau ir neskaičiavau, tiesiog užsidėjau 160 akių ir mezgiau gerosiomis akimis tol, kol užteko siūlo. Gavosi kaklašildis – praktiškai be svorio ( vos 20 g / 240 m). Bet jame tiek švelnumo, o dar ir šilumos, kad neaišku kaip ir sutelpa.


  Mano visiškai asmeninės išvados po šio “prasimezgimo:

  • Nuostabaus švelnumo siūlas.
  • Ant savęs nera...
  Kaip numegzti mėginuką?
  0 Kaip numegzti mėginuką?
  Išsirinkome siūlus, virbalus - ką darome toliau? Nuo ko prasideda kiekvienas sėkmingas mezginys? Taip, nuo mėginuko! Kas jis? Kam jo reikia? Kaip jį nusimegzti? Kviečiu skaityti ir sužinoti, o jeigu kils klausimų - klauskit komentaruose!
  Kiek akių užsidėti mezginiui?
  0 Kiek akių užsidėti mezginiui?

  Paskutiniu metu šis klausimas labai dažnai sušmėžuoja po akimis belandžiojant po įvairias mezgėjų mėgiamas internetines vieteles. Ir iš tiesų – juk kaip gerai būtų tiesiog taip imti ir žinoti, kiek gi akių reikia pusės mėtų leliukui, paskui 1.5 metukų, dar paaugliams reikalingų akių skaičių būt neblogai žinot, na ir aišku mamų – pageidautina prieš ir po dietos 🙂

  Juokai juokais, bet informacija ši iš tiesų svarbu, nes (bent jau man) ardymas yra vienas bjauresnių dalykų, kurie yra mezgimo pro...