Uždaryti
0 prekės (-ių)
Prekių krepšelis tuščias!
Prekių katalogas
  Filters
  Preferences
  Paieška
  RSS

  Blog posts of '2016' 'spalis'

  Kiek siūlų reikia megztiniui?
  0 Kiek siūlų reikia megztiniui?
  Arba šalikui, arba kepurei, o gal pirštinėms ar pledukui? Tai klausimas, kuris iškylą turbūt kas kartą pradedant kažką megzti. Taigi, kaip žinot, kiek gi tų siūlų reikia, kad nepritrūktume? Taip taip, pritrūkti yra kur kas blogiau, nei baigus mezginį apsižiūrėt, kad liko dar koks kamuolaitis nepradėtas – juk jį galima pasidėt į atsargas (ir tik nereikia sakyti, kad neturit maišelio (ar reik sakyt atskiro kambario?), kur gyvena visokie mieli minkšti dalykėliai, dažniausiai vadinami siūlais?). Trumpiau tariant, papildomas kamuoliukas siūlų neprapuls, o štai mezgėjai pritrūkusiai kad ir pusės kamuolaičio gali tekti išsiruošti į ilgą medžioklę ieškant tos pačios partijos spalvos.
  Rainy Day skara
  0 Rainy Day skara

  Pirma skara kiauraraščiu – numegzta! Knietėjo išmėgint ką nors tokio kiauro ir voratinkliško nuo tos akimirkos, kai į rankas pateko ITO Sensai siūlai.

  Kuičiausi po Ravelry, kol akys užkliuvo už šio modelio – po akimis gulėjo knyga su estiškais kiauraraščiais, tai matyt todėl ir apsistojau ties šia skara. Tiesą sakant, kol mezgiau galvojau, kad tiesiog patenkinsiu smalsumą bei sportinį interesą ir viskas. Nenešioju gi tų skarų, ir jau mintyse dėliojau, kas čia galėtų būt tas laimingasis, kuriam ...