Prekių krepšelis tuščias!
Paieška
Filters

ChiaoGoo bambukiniai virbalai su valu (60cm)

Gamintojas: ChiaoGoo
€7,25
*

ChiaoGoo bambukiniai virbalai yra gaminami  iš Moso bambuko - vienos tvirčiausių iš daugiau nei 1000 bambuko rūšių. Meistrų patirtis sukaupta per daugiau nei 100 metų praktiką užtikrina ypatingą virbalų kokybę. 

 

Bambukiniai virbalai yra itin lengvi, tačiau tvirti. Glotnus paviršius užtikrina gerą siūlo slydimą, tačiau jie yra mažiau slidūs už metalinius. Tai labai praverčia mezgant iš itin slidžių ar plonų siūlų, kurie dažnai tik ir taikosi pabėgti nuo virbalo.

 

Ant kiekvieno virbalo rasite lazeriu išgraviruotą dydį, tad nebereikės spėlioti ar tikrai pasiėmėte reikiamo dydžio virbalus. Galiukai - preciziškai suformuoti ir savo tikslumu beveik nenusileidžia metaliniams virbalams, o paviršius yra itin glotnus. Pats virbalas - tvirtas ir kietas, malonus laikyti rankoje. 

 

DĖMESIO!

 

2 mm, 2.25 mm, 2.5mm, 2.75 mm ir 3 mm bambukiniai virbalai su valu turi tokį pati valą be atminties kaip ir RED Lace virbalai su valu, tik šis valas yra baltos spalvos. 

 

Virbalai nuo 3.25 mm turi lankstų nailoninį valą, kuris ties sujungimo su virbalu vieta sukasi apie savo ašį 360 laipsnių. 

 

Virbalų ilgis ilgis nurodytas nuo galiuko iki galiuko.

 

 

Parašykite savo atsiliepimą
  • Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti vartotojai
  • Blogai
  • Puikiai!
Žymos
Pirkėjai kartu su šia preke įsigijo

Cotton-Wool

55% merino ėriuko vilna, 45% medvilnė, 50g/350m
€1,99 €3,25

ChiaoGoo valas prisukamiems virbalams TWIST Red Cable

įvairių ilgių, pakuotėje yra valas ir raktelis užveržimui
€7,09

WYS 100% Wensleydale Gems DK

100% vilna; 100 g / 225 m
€8,80