Uždaryti
0 prekės (-ių)
Prekių krepšelis tuščias!
Prekių katalogas
  Filters
  Preferences
  Paieška

  Donegal Yarns

   

  Donegal Yarns Limited - tai Airijoje įsikūręs, ilgametes tradicijas turintis siūlų gamintojas garsėjantis savo nuostabių spalvų ir išskirtinės kokybės tvido verpalais. 

  Gamintojas kontroliuoja visą siūlo gimimo procesą nuo žaliavos parinkimo iki dažymo ir verpimo, o tai leidžia užtikrinti nepriekaištingą kokybę ir šių siūlų išskirtinumą. Kompanijoje patirtis yra peduodama iš kartos į kartą, o kai kurie specialistai - tai jau antros ar net trečios kartos atstovai, perėmę žinias ir patirtį iš savo tėvų bei senelių! Donegal tvidas yra gaminamas derinant tradiciją ir šiuolaikines technologijas, kad vartotojas galėtų džiaugtis aukščiausios kokybės ir nuostabių spalvų airišku tvidu. Gamybos procese naudojama tik aukščiausios kokybės vilna iš Naujosios Zelandijos, Australijos, o taip pat ir vietos avių augintojų. 

   

   

  Rikiuoti
  Display per page

  Soft Donegal tvidas

  €2,15
  Kaina nurodyta už 25 g. Užsakydami nurodykite pageidaujamą kiekį vienetais: 1 vnt. - 25 g., 2 vnt. - 50 g., 3 vnt. - 75 g. ir t.t. Didžiausias galimas kiekis viename ritinėlyje 125-150 g (5-6 vnt.). Detalesnė informacija apie siūlus - apačioje, skiltyje "Aprašymas".

  Galanta Tweed

  €2,55
  Kaina nurodyta už 25 g. Užsakydami nurodykite pageidaujamą kiekį vienetais: 1 vnt. - 25 g., 2 vnt. - 50 g., 3 vnt. - 75 g. ir t.t. Didžiausias galimas kiekis viename ritinėlyje 125-150 g (5-6 vnt.)

  Mohair Tweed

  €2,35
  Kaina nurodyta už 25 g ritinėlį. Užsakydami nurodykite pageidaujamą kiekį vienetais: 1 vnt. - 25 g., 2 vnt. - 50 g., 3 vnt. - 75 g. ir t.t. Didžiausias galimas kiekis viename ritinėlyje 125-150 g (5-6 vnt.)