Prekių krepšelis tuščias!
Paieška
Filters
banner

Paskutinę vasaros savaitę atostogausim. Jeigu jaučiat, kad kažko gali prireikti, dar galite spėti užsisakyti - visi užsakymai gauti ir apmokėti iki rugpjūčio 23 d. (penktadienio) 12.00 val. (dienos) bus išsiųsti. Vėliau gautus užsakymus siųsime grįžę - rugsėjo 1-2 dienomis.

O kad laukimas neprailgtų, tai užsimenam - jau visai netrukus bus daugiau šiltų ir spalvingų naujienų ;)

Linkėjimai,

Ieva

Donegal Yarns

 

Donegal Yarns Limited - tai Airijoje įsikūręs, ilgametes tradicijas turintis siūlų gamintojas garsėjantis savo nuostabių spalvų ir išskirtinės kokybės tvido verpalais. 

Gamintojas kontroliuoja visą siūlo gimimo procesą nuo žaliavos parinkimo iki dažymo ir verpimo, o tai leidžia užtikrinti nepriekaištingą kokybę ir šių siūlų išskirtinumą. Kompanijoje patirtis yra peduodama iš kartos į kartą, o kai kurie specialistai - tai jau antros ar net trečios kartos atstovai, perėmę žinias ir patirtį iš savo tėvų bei senelių! Donegal tvidas yra gaminamas derinant tradiciją ir šiuolaikines technologijas, kad vartotojas galėtų džiaugtis aukščiausios kokybės ir nuostabių spalvų airišku tvidu. Gamybos procese naudojama tik aukščiausios kokybės vilna iš Naujosios Zelandijos, Australijos, o taip pat ir vietos avių augintojų. 

 

 

Rikiuoti
Display per page

Soft Donegal tvidas

100% merino vilna; 25g/95m
€2,15

Galanta Tweed

80% merino vilna, 10% kašmyras, 10% šilkas; 25 g / 150 m
€2,55
Rikiuoti
Display per page