Uždaryti
0 prekės (-ių)
Prekių krepšelis tuščias!
Prekių katalogas
  Filters
  Preferences
  Paieška

  ITO

  ITO - tai ypatingi siūlai iš Japonijos, šalies garsėjančios giliomis tekstilės tradicijomis.

  Neįtikėtini pluoštų deriniai, nuostabios spalvų paletės ir socialiai atsakingas požiūris į gamybos procesą yra tai, kas daro šiuos siūlus išskirtinius kokybės, originalumo ir pojūčių prasme.

  Šilkas, linas, medvilnė, pluoštinė bemerija, merino, alpakų ir kitų rūšių vilna, mohera, popierius, nerudijantis plienas - tai yra medžiagos, iš kurių Japonijoje, nedideliuose šeimos ūkiuose, laikantis aukščiausiu darbo etikos standartų yra gaminami ITO siūlai.

  Speciali gamybos technologija (dalis gamybos proceso yra atliekamas rankomis), ypatinga sudėti bei užburiančios spalvos - visa tai įkvepia kurti ir iš naujo pažinti nuostabų siūlų pasaulį!

  Nerandate reikiamo kiekio ar spalvos? O gal Jums reikalingi siūlai iš ITO kolekciijos, kurių šiuo metu mūsų e. parduotuvėje nėra? Susisiekite su mumis el. paštu info@narplioju.lt ir mes pasistengsime Jums pad4ti, kad galėtumėte įgyvendinti gražiausius savo projektus!

  Rikiuoti
  Display per page

  ITO Kin Gin

  €8,90
  51% viskozė, 49% poliesteris. 50 g - 300 m ITO Kin Gin suteiks jūsų mezginiams papildomo žavesio. Kin Gin ir Sensai - tobula klasikinio vakarinio garderobo pora.

  ITO Kinu

  €10,80
  100% šilkas, 50 g - 425 m

  ITO Niji

  €7,50
  100% vilna, 20 g - 480 m ITO Niji skirtas megzti kartu su kitais ITO siūlais; margumo efektas – ilgi, netaisyklingi spalvų ruožai.

  ITO Shio

  €9,50
  100% super fine merino vilna, 40 g - 480 m. ITO Shio plona ir itin minkšta merino vilna. Puikiai tinka maišyti su kitais ITO siūlais arba megzti iš dviejų ar daugiau siūlų elegantiškus ir subtilius drabužius, kuriuos galima dėvėti ištisus metus.

  ITO Tategami

  €10,90
  65% lino popierius, 45% medvilnė. 40 g - 240 m ITO Tategami yra neįprasti verpalai, pagaminti iš lininio popieriaus su medvilnės šerdimi. Puikiai tinka vasariniams drabužiams ar ypatingoms detalėms ir yra malonūs dėvėti.

  ITO Wagami

  €6,90
  100% lino popierius. 25 g - 250 m. ITO Wagami yra neįprasti verpalai, pagaminti iš lininio popieriaus. Puikiai tinka derinti su kitais ITO siūlais.