Uždaryti
0 prekės (-ių)
Prekių krepšelis tuščias!
Prekių katalogas
  Filters
  Preferences
  Paieška

  KATIA Fair Cotton Craft medvilniniai mezgimo siūlai

  2020 m. balandžio 21 d., antradienis

  Vasaros metu norisi gaivių šviesių, o kartais ir ryškesnių spalvų. Vienas tinkamiausių pluoštų šiltuoju metų laiku - medvilnė. Dažnai medvilniniais mezgimo siūlai būna kietoki ir ne tokienmieli prie kūno, tačiau KATIA Fair Cotton linijos ekologiški medvilnės verpalai yra itin minkšti ir mieli tiek megzti/nerti, tiek dėvėti.

  KATIA Fair Cotton Craft - tai dideli (200 g / 620 m) spalvingi pyragaičiai be galo primenantys burnoje tirpstančius ledus su pabarstukais. Kolekciją sudaro 8 spalvų deriniai.

  Mėgstantiems švelniau - balta/kreminė su ryškesniais akcentais

  Norintiems ryškiau - spalvų fontanai

  Šie spalvingi siūlų pyragaičiai ypatingi dar  ir tuo, kad net ir su vienu galima šį tą nuveikti! Vos vieno kamuoliuko pakanka kūdikio pledukui, vaikiškam megztukui ar megztai suknelei! Moteriškam megztukui ar suknelei reikės 2 vnt. (reikalingas siūlo kiekis priklauso nuo konkretaus modelio ir pasirinkto rašto, tad kiekis gali būti ir didesnis/mažesnis)

  Štai šiems modeliams prireiks vos 1 kamuoliuko Fair Cotton Craft mezgimo siūlų, o jų aprašymai yra nemokami (spausti nat nuotraukos)!

  Kuo dar ypatingi šie mezgimo siūlai? Jie gaminami iš sertifikuotos ekologiškos medvilnės! Tai reiškia, kad žaliavos auginimo procese nenaudojami pesticidai, o  verpalų gamybos procese nenaudojamos toksiškos medžiagos galinčios dirginti odą, sukelti alergijas.

  Fair Cotton linijos siūlai yra gaminami iš medvilnės, užaugintos mažuose Indijos ir Tanzanijos, verpalams yra suteiktas GOTS sertifikatas.

  Rašyti komentarą