Uždaryti
0 prekės (-ių)
Prekių krepšelis tuščias!
Prekių katalogas
  Filters
  Preferences
  Paieška

  Katia Fair Cotton Craft Hand Dyed mezgimo siūlai

  2020 m. balandžio 21 d., antradienis

  Kada gi dar jei ne vasaros metu galima džiaugtis spalvomis! Katia Fair Cotton Hand Dyed sertifikuotos ekologiškos medvilnės siūlai sruogose po  100 g. Šis siūlas yra matinis, be galo minkštas ir švelnus. Jis puikiai tinka tiek megzti virbalais tiek nerti vąšeliu, ir nebūtinai tik tradiciniu!

  Šios sruogos yra margintos taip, kad primena rankomis dažytus siūlus - pagrindas švelniai kreminis nusėtas mažesnių ir didesnių spalvotų "dėmelių", kurių dydis ir išsidėstymas priklausys nuo pasirinktos technikos, rašto ir mezinio/nėrinio dydžio.

  Nerta tunisietišku vąšeliu (geroji pusė)

  Nerta tunisietišku vąšeliu (išvirkščioji pusė)

  Nerta tradiciniu vąšeliu, stulpeliu su vienu užmetimu

  Megzta virbalais lygiuoju raštu (geroji pusė)

  Megzta virbalais lygiuoju raštu (išvirkščioji pusė)

  O štai čia nedidelis pažaidimas su tuo, kas liko po eksperimentavimo skirtingomis technikomis. Na ir dar mažiukas mažiukas rutuliukas liko.

  Kuo dar ypatingi šie mezgimo siūlai? Jie gaminami iš sertifikuotos ekologiškos medvilnės! Tai reiškia, kad žaliavos auginimo procese nenaudojami pesticidai, o  verpalų gamybos procese nenaudojamos toksiškos medžiagos galinčios dirginti odą, sukelti alergijas.

  Fair Cotton linijos siūlai yra gaminami iš medvilnės, užaugintos mažuose Indijos ir Tanzanijos, verpalams yra suteiktas GOTS sertifikatas.

  Gamintojo siūlomi modeliai

  Rašyti komentarą