Uždaryti
0 prekės (-ių)
Prekių krepšelis tuščias!
Prekių katalogas
  Filters
  Preferences
  Paieška

  Prime Pullover - naujas myliausias megztukas iš Soft Donegal tvido!

  Prime Pullover - naujas myliausias megztukas iš Soft Donegal tvido!

  Be galo džiaugiuosi, kad mezginiai iš Soft Donegal tvido nešiojasi tiesiog tobulai - šio megztuko paprasčiausiai negaliu nusivilkti. Pradžioje gal šiek tiek gaila buvo kasdien trinti - juk toks gražus, tiek darbo mezgant įdėta. Kita vertus - o tai kam gi jau aš čia jį pritaupysiu. Tuo labiau, kad žiūrėdama į ankstesnius mezginius iš tvido matau, kad jie ir po kelių metų - tarsi nauji!

  Mezgant iš tvido visas džiaugsmas ateina po to, kai mezginys yra išplaunamas ir pasirodo visu savo grožiu. Vos užsidėjus akis ir pradėjus megzti pirmąsias eilutes siūlas gali pasirodyt keistas – lyg ir kietas, vietomis storesnis, vietomis plonesnis, ir mezginys kažkoks skylėtas, nelygus. Šioje vietoje reikėtų atsispirti pagundai pasiimti mažesnio numerio virbalus, leiskite toms skylutėm būti, kol mezgate, jos pranyks, kai mezginį išskalbsite. (Juk pastebėjote, kaip pasikeitė mėginukas? Nemezgėte mėginuko? O čia jau pagrūmosiu pirštu - kartojau, kartoju ir kartosiu, kad mezgant iš bet kokių siūlų pirmas dalykas - mėginukas, o tvido siūlams tai dar labiau galioja!)

  Šis megztukas megztas 3.75 mm virbalais (atnaros – 3.25 mm), momentais tikrai atrodė, kad bus „rėtis“, bet viskas pavyko puikiai! Išskalbus siūlas papuro, pasipūtė, tapo minkštas ir švelnus. Tiesa, apie švelnumą. Soft Donegal tvidas yra suverptas iš merinosų vilnos, bet tiek savo struktūra, tiek išvaizda, tiek pojūčiu jis skiriasi nuo to, ką įsivaizduojame galvodami apie kūdikių mezginiams skirtus merinosų vilnos siūlus (baby merino). Asmeniškai pati mezginius iš šio siūlo visiškai laisvai galiu dėvėti tiesiai prie odos (nors tikrai nesu iš tų, kuri galėtų bet ką rengtis ir nieko nejaust) – jokio dirginimo ar nemalonaus pojūčio. Galbūt ypatingai jautrios odos savininkams norėsis kažką pasivilkti po apačia.

  Kartais manęs klausia – ar verta tiek „vargti“ su siūlu (turbūt turima galvoje mėginukai, skaičiavimai, plovimai ir pan.), jeigu yra krūvos kitų siūlų, kur imi, mezgi ir nesuki sau galvos. Jeigu trumpai – TAIP, VERTA! Rezultatas atperka visus papildomus „vargus“! Šis siūlas yra gyvas, gal šiek tiek grubus, gal netašytas, nenuglostytas ir nenučiustytas su vienu kitu šapeliu iš Airijos lankų, bet be galo mielas ir jaukus, o rezultatas džiugina akį ir širdį, ilgai.

  Tvido mezginiai pasižymi gražia, marga tekstūra. Kai kurios spalvos tiesiog žaižaruoja margais kleckiukais, kai kurios yra ramesnes, bet jos visos yra gyvos ir traukiančios akį. Tvido siūlams puikiai tinka įvairūs reljefiniai gerųjų ir išvirkščiųjų akių raštai, taip pat pynės arba marginimas žakardu.

  Daugiau megztuko nuotraukų galite pamatyti Facebook paskyroje.

  TRUMPAI DRŪTAI

  Rašyti komentarą