Prekių krepšelis tuščias!
Paieška
Filters

Pristatymas

 

PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

 

AB „Lietuvos paštu“ registruota siunta (per 2-5 d.d. nuo išsiuntimo) – 1.5 EU

Pasirikus šį pristatymo būdą, užsakytos prekės yra išsiunčiamos registruotu paštu, klientui pateikiamas siuntos registracijos numeris. Šio numerio pagalba svetainėje www.post.lt galite stebėti savo siuntos kelią. 

LP Express paštomatai (per 1-2 d.d. nuo išsiuntimo) – 2 EU

Tai greičiausias būdas gauti užsakytas prekes (atsižvelgiant į siuntų surinkimo ir pristatymo į paštomatus grafiką) ! Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute ir/arba el. paštu (kuriuos nurodėte registruodamiesi). Prašome nurodyti paštomato, į kurį pageidaujate gauti prekes, adresą.

Omniva paštomatai (per 1-2 d.d. nuo išsiuntimo) - 2 EU 

Tai greičiausias būdas gauti užsakytas prekes (atsižvelgiant į siuntų surinkimo ir pristatymo į paštomatus grafiką) ! Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute ir/arba el. paštu (kuriuos nurodėte registruodamiesi). Prašome nurodyti paštomato, į kurį pageidaujate gauti prekes, adresą.

 

PREKIŲ PRISTATYMAS UŽSIENYJE

Mielai Jums pristatysime prekes į bet kurią pasaulio vietą. Prekės į užsienį siunčiamos registruotu pirmenybiniu paštu per AB" Lietuvos paštas". Šiuo metu negalime pasiūlyti nemokamo siuntimo už Lietuvos ribų. Siuntimo kaina priklauso nuo siuntos svorio bei dydžio ir yra nustatoma pagal oficialius "Lietuvos pašto" tarifus.  Klientui pageidaujant galimi ir kiti siuntimo būdai, kaina kiekvienu atveju derinama individualiai.