Prekių krepšelis tuščias!
Paieška
Filters

Pristatymas

DĖMESIO!

 

INFORMACIJA APIE PRISTATYMĄ KARANTINO LAIKOTARPIU

 

Siekiant kaip įmanoma sumažinti socialinių kontaktų skaičių pristatant siuntas labai rekomenduojame pagal galimybes rinktis pristatymą paštomatais (LP Express, Omniva, DPD PickUp).

 

Pasirinkus pristatymą Lietuvos paštu į namus bus pristatomos tik tos siuntos, kurios telpa į pašto dėžutę. T.y. paštininkas neatneš siuntos jums iki durų. Siuntas, kurios netelpa į pašto dėžutę, reikės atsiimti patiems pašto skyriuje. Taip pat siekiant klientams palengvinti siuntų atsiėmimą karantino metu ir tuo pačiu apsaugoti juos bei darbuotojus nuo rizikingo žmogiškojo kontakto, didžioji dalis siuntų, ant kurių nurodytas telefono numeris ir kurios netelpa į pašto dėžutę, gali būti nukreipiamos į LP EXPRESS terminalus. Apie šias siuntas klientai bus informuojami trumpąja SMS žinute (su terminalo adresu ir PIN kodu).

 

Atkreipiame dėmesį, kad stipriai išaugus siuntų, siunčiamų paštomatų tinklais kiekis, kai kurie paštomatai yra pilnai užimti. Dėl šios priežasties galimas ilgesnis siuntų pristatymo laikas, o siuntos, kurios netelpa į pilnai užimtus paštomatus, gali būti automatiškai nukreipiamos į artimiausią laisvą paštomatą be išankstinio perspėjimo.

 

Prašome apštomatais gautas siuntas atsiimti kaip įmanoma greičiau, kad paštomatų tinklas galėtų būti išnaudojamas optimaliai ir siuntos jus pasiektu laiku.

 

PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

 

NEMOKAMAS PRISTATYMAS - perkant už 30 eu ir daugiau!

 

LIETUVOS PAŠTAS

            

AB „Lietuvos paštu“ registruota siunta (per 2-5 d.d. nuo išsiuntimo) – 1.5 EU

Pasirikus šį pristatymo būdą, užsakytos prekės yra išsiunčiamos registruotu paštu, klientui pateikiamas siuntos registracijos numeris. Šio numerio pagalba svetainėje www.post.lt galite stebėti savo siuntos kelią.   

 Aktuali informacija apie siuntų pristatymą karantino laikotarpiu 

 

LP EXPRESS PAŠTOMATAI

 

LP Express paštomatai (per 1-2 d.d. nuo išsiuntimo) – 2 EU

Tai greičiausias būdas gauti užsakytas prekes (atsižvelgiant į siuntų surinkimo ir pristatymo į paštomatus grafiką) ! Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute ir/arba el. paštu (kuriuos nurodėte registruodamiesi). Prašome nurodyti paštomato, į kurį pageidaujate gauti prekes, adresą.

LP Express paštomatų vietos

 Aktuali informacija apie siuntų pristatymą karantino laikotarpiu

 

OMNIVA PAŠTOMATAI

 

Omniva paštomatai (per 1-2 d.d. nuo išsiuntimo) - 2 EU 

Tai greičiausias būdas gauti užsakytas prekes (atsižvelgiant į siuntų surinkimo ir pristatymo į paštomatus grafiką) ! Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute ir/arba el. paštu (kuriuos nurodėte registruodamiesi). Prašome nurodyti paštomato, į kurį pageidaujate gauti prekes, adresą.

Omniva paštomatų tinklas.

Aktuali informacija apie siuntų pristatymą karantino laikotarpiu

 

DPD Pickup PAŠTOMATAI

 

DPD Pickup siuntų terminalų tinklas (1-2 d.d. nuo išsiuntimo) - 2 EU

Siuntos į DPD Pickup siuntų taškus ir terminalus pristatomos per 2-3 d.d. Kai Jūsų siunta bus pristatyta į DPD Pickup siuntų terminalą, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute ir/ar el. paštu.

Prekes iš DPD Pickup siuntų taško ar terminalo galite atsiimti per 7 kalendorines dienas. Užsakytų prekių neatsiėmus per šį laikotarpį, jos bus grąžintos pardavėjui.

 DPD Pickup paštomatų tinklas.

 Aktuali informacija apie siuntų pristatymą karantino laikotarpiu

 

 

  

PREKIŲ PRISTATYMAS UŽSIENYJE

Mielai Jums pristatysime prekes į bet kurią pasaulio vietą. Prekės į užsienį siunčiamos registruotu pirmenybiniu paštu per AB" Lietuvos paštas". Šiuo metu negalime pasiūlyti nemokamo siuntimo už Lietuvos ribų. Siuntimo kaina priklauso nuo siuntos svorio bei dydžio ir yra nustatoma pagal oficialius "Lietuvos pašto" tarifus.  Klientui pageidaujant galimi ir kiti siuntimo būdai, kaina kiekvienu atveju derinama individualiai.