Uždaryti
0 prekės (-ių)
Prekių krepšelis tuščias!
Prekių katalogas
  Filters
  Preferences
  Paieška

  Pristatymas

  PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

  • Siuntimo kaina - 2.4 eu, NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE - perkant daugiau nei už 35 eu!
  • Prekes išsiunčiame tą pačią arba artimiausią darbo dieną, bet ne vėliau kaip per  3 d.d. po apmokėjimo gavimo.
  • Vilniuje į tam tikrus LP EXpress paštomatus galima užsisakyti prekių pristatymą tą pačią dieną. Šį pasirinkimą rasite užsakymo apmokėjimo žingsnyje "Pristatymas"

  DĖMESIO: pandemijos laikotarpiu pristatymas gali užtrukti dėl pristatymo tarnybų patiriamų apkrovų, darbuotojų susirgimų ar pan. Prieš renkantis pristatymo būdą rekomenduojame pasitikrinti, kokį pristatymo laiką šiuo metu nurodo konkretus vežėjas savo tinklalapyje. Pristatymo laikai gali skirtis pagal miestus. Mes, savo ruožtu, siuntas stengiamės išsiųsti kuo operatyviau, kad jos kuo greičiau pradėtų savo kelionę pas Jus!

  AB „Lietuvos paštu“ registruota siunta (per 2-5 d.d. nuo išsiuntimo)

  Pasirikus šį pristatymo būdą, užsakytos prekės yra išsiunčiamos registruotu paštu, klientui pateikiamas siuntos registracijos numeris. Šio numerio pagalba svetainėje www.post.lt galite stebėti savo siuntos kelią.

  LP Express paštomatai (per 1-2 d.d. nuo išsiuntimo)

  Tai greičiausias būdas gauti užsakytas prekes (atsižvelgiant į siuntų surinkimo ir pristatymo į paštomatus grafiką) ! Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute ir/arba el. paštu (kuriuos nurodėte registruodamiesi).

  OMNIVA paštomatai (per 1-2 d.d. nuo išsiuntimo)

  Tai greičiausias būdas gauti užsakytas prekes (atsižvelgiant į siuntų surinkimo ir pristatymo į paštomatus grafiką) ! Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute ir/arba el. paštu (kuriuos nurodėte registruodamiesi).

  DPD Pickup siuntų terminalų tinklas (1-3 d.d. nuo išsiuntimo)

  Siuntos į DPD Pickup siuntų taškus ir terminalus pristatomos per 2-3 d.d. Kai Jūsų siunta bus pristatyta į DPD Pickup siuntų terminalą, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute ir/ar el. paštu. Prekes iš DPD Pickup siuntų taško ar terminalo galite atsiimti per 7 kalendorines dienas. Užsakytų prekių neatsiėmus per šį laikotarpį, jos bus grąžintos pardavėjui.

  Prašome paštomatais gautas siuntas atsiimti kaip įmanoma greičiau, kad paštomatų tinklas galėtų būti išnaudojamas optimaliai ir siuntos jus pasiektu laiku.

  PREKIŲ PRISTATYMAS UŽSIENYJE

  Mielai Jums pristatysime prekes į bet kurią pasaulio vietą. Žemiau rasite galimus pristatymo būdus ir pristatymos kainas (siuntimas už Lietuvos ribų yra mokamas, nepriklausomai nuo užsakymo sumos). Dėl galutinio užsakymo suformavimo siunčiant už Lietuvos ribų prašome susisiekti su mumis el. paštu info@narplioju.lt.

  OMNIVA (LATVIJA, ESTIJA)

  LATVIJAESTIJA
  OMNIVA paštomatų tinklas68


  LIETUVOS PAŠTAS

  Informaciją apie siuntų pristatymą į UK nuo 2021 m. sausio 1 d. rasite paspaudę šią nuorodą

  SIUNTOS SVORISES ŠALYSNE ES ŠALYS
  iki 0.5 kg68
  0.5 - 1 kg911
  1 - 2 kg1214