Uždaryti
0 prekės (-ių)
Prekių krepšelis tuščias!
Prekių katalogas
  Filters
  Preferences
  Paieška

  Pristatymas

  PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE - perkant už 30 eu ir daugiau!

  Prekes išsiunčiame tą pačią arba artimiausią darbo dieną, bet ne vėliau kaip per  3 d.d. po apmokėjimo gavimo, 

  LIETUVOS PAŠTAS

              

  AB „Lietuvos paštu“ registruota siunta (per 2-5 d.d. nuo išsiuntimo) – 1.5 EU

  Pasirikus šį pristatymo būdą, užsakytos prekės yra išsiunčiamos registruotu paštu, klientui pateikiamas siuntos registracijos numeris. Šio numerio pagalba svetainėje www.post.lt galite stebėti savo siuntos kelią.

  Aktuali informacija apie siuntų pristatymą karantino laikotarpiu 

  LP EXPRESS PAŠTOMATAI

  LP Express paštomatai (per 1-2 d.d. nuo išsiuntimo) – 2 EU

  Tai greičiausias būdas gauti užsakytas prekes (atsižvelgiant į siuntų surinkimo ir pristatymo į paštomatus grafiką) ! Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute ir/arba el. paštu (kuriuos nurodėte registruodamiesi). Prašome nurodyti paštomato, į kurį pageidaujate gauti prekes, adresą.

  LP Express paštomatų vietos

  Aktuali informacija apie siuntų pristatymą karantino laikotarpiu

  OMNIVA PAŠTOMATAI

  Omniva paštomatai (per 1-2 d.d. nuo išsiuntimo) - 2 EU

  Tai greičiausias būdas gauti užsakytas prekes (atsižvelgiant į siuntų surinkimo ir pristatymo į paštomatus grafiką) ! Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute ir/arba el. paštu (kuriuos nurodėte registruodamiesi). Prašome nurodyti paštomato, į kurį pageidaujate gauti prekes, adresą.

  Omniva paštomatų tinklas.

  Aktuali informacija apie siuntų pristatymą karantino laikotarpiu

  DPD Pickup PAŠTOMATAI

  DPD Pickup siuntų terminalų tinklas (1-2 d.d. nuo išsiuntimo) - 2 EU

  Siuntos į DPD Pickup siuntų taškus ir terminalus pristatomos per 2-3 d.d. Kai Jūsų siunta bus pristatyta į DPD Pickup siuntų terminalą, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute ir/ar el. paštu.

  Prekes iš DPD Pickup siuntų taško ar terminalo galite atsiimti per 7 kalendorines dienas. Užsakytų prekių neatsiėmus per šį laikotarpį, jos bus grąžintos pardavėjui.

  DPD Pickup paštomatų tinklas.

  Aktuali informacija apie siuntų pristatymą karantino laikotarpiu

  DĖMESIO!

  INFORMACIJA APIE PRISTATYMĄ KARANTINO LAIKOTARPIU

   

  Siekiant kaip įmanoma sumažinti socialinių kontaktų skaičių pristatant siuntas labai rekomenduojame pagal galimybes rinktis pristatymą paštomatais (LP Express, Omniva, DPD PickUp).

  Pasirinkus pristatymą Lietuvos paštu į namus bus pristatomos tik tos siuntos, kurios telpa į pašto dėžutę. T.y. paštininkas neatneš siuntos jums iki durų. Siuntas, kurios netelpa į pašto dėžutę, reikės atsiimti patiems pašto skyriuje. Taip pat siekiant klientams palengvinti siuntų atsiėmimą karantino metu ir tuo pačiu apsaugoti juos bei darbuotojus nuo rizikingo žmogiškojo kontakto, didžioji dalis siuntų, ant kurių nurodytas telefono numeris ir kurios netelpa į pašto dėžutę, gali būti nukreipiamos į LP EXPRESS terminalus. Apie šias siuntas klientai bus informuojami trumpąja SMS žinute (su terminalo adresu ir PIN kodu).

  Atkreipiame dėmesį, kad stipriai išaugus siuntų, siunčiamų paštomatų tinklais kiekis, kai kurie paštomatai yra pilnai užimti. Dėl šios priežasties galimas ilgesnis siuntų pristatymo laikas, o siuntos, kurios netelpa į pilnai užimtus paštomatus, gali būti automatiškai nukreipiamos į artimiausią laisvą paštomatą be išankstinio perspėjimo.

  Prašome apštomatais gautas siuntas atsiimti kaip įmanoma greičiau, kad paštomatų tinklas galėtų būti išnaudojamas optimaliai ir siuntos jus pasiektu laiku.

  PREKIŲ PRISTATYMAS UŽSIENYJE

  Mielai Jums pristatysime prekes į bet kurią pasaulio vietą, galite rinktis Jums patogiausia pristatymo būdą pagal tai, kur norite gauti prekes. Jeigu nerandate sau tinkamo pristatymo būdo, ar turite klausimų dėl prekių pristatymo - susisiekite su mumis el. paštu info@narplioju.lt

  OMNIVA (LATVIJA, ESTIJA)

  LATVIJAESTIJA
  OMNIVA paštomatų tinklas68
  OMNIVA kurjeris810

  DPD KURJERIS (LATVIJA, ESTIJA)

  SIUNTOS SVORISLATVIJA (RYGA)PAGRINDINIAI LATVIJOS MIESTAIKITI LATVIJOS MIESTAIESTIJA (TALINAS)PAGRINDINIAIS ESTIJOS MIESTAIKITI ESTIJOS MIESTAI

  iki 2 kg

  89119.510.513.5
  2-5 kg9.5101310.51219
  > 5 kg121317141520

  Latvijos pagrindiniai miestai: Talsi, Liepaja, Jelgava, Jekabpils, Daugavpils, Rezekne, Valmiera, Gulbene, Tukums.
  Estijos pagrindiniai miestai: Tartu, Parnu, Rakvere, Viljandi, Johvi, Narva, Kohtla-Jarve.

  DPD KURJERIS (KITOS ES ŠALYS)

  SIUNTOS SVORISPL, FIAT, BE, CZ, DK, LU, NL, FR, SK, DEGB, IT, HR, SI, SE, HUIE, BG, GR, ES, PT, RO
  iki  3 kg16202539
  > 3 kg19252842

  LIETUVOS PAŠTAS

  SIUNTOS SVORISES ŠALYSNE ES ŠALYS
  iki 0.5 kg68
  0.5 - 1 kg911
  1 - 2 kg1214