Prekių krepšelis tuščias!
Paieška
Filters

Pristatymas

 

PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Užsisakius prekių už 30 EU ir daugiau, pristatymas Lietuvoje nemokamas.


Galimi pristatymo būdai (pristatymo mokestis taikomas, kai užsakymo suma nesiekia 30 EU):

AB „Lietuvos paštu“ registruota siunta (2-5 d.d.) – 1.5 EU

Pasirikus šį pristatymo būdą, užsakytos prekės yra išsiunčiamos registruotu paštu, klientui pateikiamas siuntos registracijos numeris. Šio numerio pagalba svetainėje www.post.lt galite stebėti savo siuntos kelią. 

LP Express paštomatai (1-2 d.d.) – 2 EU

Tai turbūt greičiausias būdas gauti užsakytas prekes - dažnai jau kitą dieną po užsakymo (atsižvelgiant į siuntų surinkimo ir pristatymo į paštomatus grafiką)! Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute ir/arba el. paštu (kuriuos nurodėte registruodamiesi). Siunta pristatoma į artimiausią paštomatą pagal registracijos metu pateiktą adresą. Jeigu pageidaujate gauti siuntą į konkretų paštomatą, informuokite mus apie tai el. paštu ar FB žinute, nurodydami užsakymo numerį ir pageidaujamo paštomato adresą. 

 

PREKIŲ PRISTATYMAS UŽSIENYJE

Mielai Jums pristatysime prekes į bet kurią pasaulio vietą. Prekės į užsienį siunčiamos registruotu pirmenybiniu paštu per AB" Lietuvos paštas". Šiuo metu negalime pasiūlyti nemokamo siuntimo už Lietuvos ribų. Siuntimo kaina priklauso nuo siuntos svorio bei dydžio ir yra nustatoma pagal oficialius "Lietuvos pašto" tarifus.  Klientui pageidaujant galimi ir kiti siuntimo būdai, kaina kiekvienu atveju derinama individualiai.