Uždaryti
0 prekės (-ių)
Prekių krepšelis tuščias!
Prekių katalogas
  Filters
  Preferences
  Paieška

  Rainy Day skara

  Rainy Day skara

  Pirma skara kiauraraščiu – numegzta! Knietėjo išmėgint ką nors tokio kiauro ir voratinkliško nuo tos akimirkos, kai į rankas pateko ITO Sensai siūlai.

  Kuičiausi po Ravelry, kol akys užkliuvo už šio modelio – po akimis gulėjo knyga su estiškais kiauraraščiais, tai matyt todėl ir apsistojau ties šia skara. Tiesą sakant, kol mezgiau galvojau, kad tiesiog patenkinsiu smalsumą bei sportinį interesą ir viskas. Nenešioju gi tų skarų, ir jau mintyse dėliojau, kas čia galėtų būt tas laimingasis, kuriam atiteks šis švelnus debsėlis. Bet va kai nuėmiau nuo adatėlių ir apsivyniojau – lipo prilipo tas švelnumas ir šiltumas. Tad atleiskite, bet ši skara lieka su manimi, tik kepurės raudonos dabar reik…


  Ar sunku tokią numegzt? Hm, kaip pirmą kartą, tai buvo keletas epizodų, kai prasprūdo kelios nevisai priderančios frazės 😀 Ir jau maniau, kad pražilsiu, kol akis nuleisiu… Bet manau, kad su kiekvienu mezginiu kaskart viskas eitųsi vis lengviau ir greičiau. Svarbiausia “pagauti” rašto pasikartojimų logiką ir tada jau mezgasi kaip iš pypkės. Tiesa, jeigu niekada neteko nieko megzti kiauraraščių, tai tikrai siūlau pasipraktikuoti kokiu nors kitu siūlu ir tik tada imtis moherio su šilku. Šis siūlas labai pūkuotas ir jo praktiškai neįmanoma ardyti, todėl įvėlus klaida… Čia ir buvo tie keli neviešintinos kalbos epizodai, kai pastebėjau, kad porą eilių atgal supainiojau raštą… Ką dariau? Ogi šiaip ne taip “suremontavau” – išpainiojau toje vietoje mezginio akis iki klaidingos vietos (na žinot, kaip būna kai akys nubėga žemyn? Tiek, kad čia teko jas išpainiot, pačios nebėgo…) ir tada su vąšeliu parkeliavau atgal į viršų ištaisydama, kas buvo numegzta ne taip. Dar tie spurgiukai tokie “kaprizni” – būtinai nori įtraukti ir šalia esančias akis juos sumezgant, nors to visiškai nereikia… Ir jų laisvumą atitaikyt reikia įgusti. Žodžiu kaip ir visur – praktika, praktika, praktika.

  Nepaisant kelių nesklandumų pakeliui galutiniu rezultatu (skaros svoris vos 37 gramai, o dydis 150cm į plotį, ir 75cm stuburas) esu labai patenkinta. Dabar jau knieti išmėginti ir kąžką rimtesnio iš tos estiškų kiauraraščių knygos!

  Beje, visas skaros grožis atsiskleidžia tik po formavimo, nes vos nuėmus nuo virbalu tai ji yra kokius du kartus mažesnis nenusakomos formos “skudurėlis”, o po formavimo išryškėja raštas, visas tas kiaurumas pasimato, mezginys padidėja, įgauna formą, linijas, na o kraštukų grožis priklauso nuo susmaigstymo.

  TRUMPAI DRŪTAI

  • Modelis: Rainy Day Shawl by Anne-Lise Maigaard
  • Dydis: “sparnai” – 150 cm, “stuburas” – 75 cm.
  • Siūlai: ITO Sensai, spalva 309 red, 2 kamuoliukai ( jeigu taip visiškai labai tiksliai tai skara sveria 37 gramus).
  • Virbalai: 4 mm


  DUOKLĖ AKIMS

  Rašyti komentarą