Uždaryti
0 prekės (-ių)
Prekių krepšelis tuščias!
Prekių katalogas
  Filters
  Preferences
  Paieška

  Šiltasis Soft Donegal tvido brolis Mohair Tweed

  2020 m. spalio 24 d., šeštadienis

  Mohair Tweed - tvido siūlai iš merinosų vilnos ir moherio

  Mohair Tweed - tai tvido siūlai iš merinosų vilnos ir moherio pagaminti tvido gimtinėje Airijoje. Sudėtyje esantis moheris verpalams suteikia ne tik papildomos šilumos, bet ir švelnų pūko "rūkelį" po plovimo, kuomet siūlas papursta, suminkštėja ir atsiskleidžia visu savo grožiu. Taip taip - nenustebkite, jei po plovimo siūlo nepažinsite! Jis tikrai labai pasikeičia. Tad mėginukas mezgant šiais siūlais yra tiesiog būtinas!

  Mohair Tweed - merino vilna ir moheris

  Mezginiai iš tvido žavi savo spalvomis ir tekstūra. Šiems siūlams nereikalingi jokie ypatingi raštai (nors galima ir su jais, o tikrai galima!) - mezginys pats savaime bus išskirtinis. Beje, ar pastebėjot, kad šie siūlai - tarsi dailininko paletė - imkit ir marginkit, spalvinkit, tapykit.

  Siūlus vyniojame į ritinėlius kas 25 gramus, didžiausias pyragaitis, kokį galime iškepti - 150 gramų. Tai reiškia, kad išvengsite mazgelių, kurie atsiranda mezgant iš mažesnių kamuoliukų/ritinukų. Aš pati ritinėlius persivynioju į kamuolius, man taip patogiau, o ir iškart ta nuotaika tokia nostalgiška, betrūksta spragsinčio židinio...

  Mohair Tweed - moherio ir mernosu vilnos verpalai

  Dažnausias jūsų klausimas - ar kanda? Atsakymas  - kaip kam. Jie nėra tokie šelnūs, kaip kūdikių mezginiams skirti merinosų vilnos siūlai, bet ir tikrai ne šiurkštus dratas. Mezginius iš Soft Donegal tvido (100% merinosų vilna, bet vėlgi - ne toji kūdikiška) aš pati asmeniškai galiu dėvėti tiesiai prie kūno, man nekanda ir neerzina (na, nebent per karšta, bet čia jau su dauguma vilnos verpalų taip bus). Mohair Tweed mano rankose dar nespėjo nė vienu megztiniu pavirst, bet kepurė jau pakeliui, tai būtinai pasidalinsiu. Arba jūs pasidalinkit, jei mane aplenksit!

  Kitas dažniausias klausimas - kiek siūlų reikia megztiniui? Labai priklauso nuo užmanymo. S/M dydžiui gali reikėti nuo 300 gramų (paprastam, lygiu raštu, ne itin plačiam) iki 400 gramų (platesnis, link oversize, raštai).

  O čia va prašom - visa paletė vienoje vietoje:

  Mohair Tweed - airiški tvido siūlai iš merinosų vilnos ir moherio

  Rašyti komentarą