Prekių krepšelis tuščias!
Paieška
Filters

Soft Donegal tvidas

LIKUTIS:: Turime
Gamintojas: Donegal Yarns
€2,15
*

 

Sudėtis 100% merino vilna
Svoris 25 g 
Ilgis ~ 95 m
Rekomenduojamas virbalų dydis  2.5-3.5 mm
Priežiūra: skalbti rankomis
   
Klientų darbų albumas: spauskite čia

 

 

Soft Donegal - tai minkštas ir švelnus klasikinis airiškas 100% merino vilnos tvido siūlas nusėtas margais "kleckiukais". Ypač plati spalvų paletė garantuoja laisvę fantazijai - nuo kontrastingų ir ryškių derinių iki švelnių ombre tipo perėjimų. Šis siūlas puikiai tinka tiek megzti lygiuoju raštu (dėl margumo ypač gražiai atrodo išvirkščioji lygaus rašto pusė), tiek įvairiems tekstūriniams ir spalviniams eksperimentams. Rinkitės Soft Donegal tvidą patiems įvairiausiems mezginiams - megztukams, šalikams, skraistėms, pirštinėms, kepurėms. Beje, margi tvido "kleckiukai" atveria neribotas galimybes derinimui prie turimo garderobo!  O tie, kas nemėgsta krapštinėtis su plonybėmis gali drąsiai sudėti dvi gijas kartu ir taip pat džiaugtis fantastiškų spalvų ir tekstūrų mezginiais!

 

Jūsų patogumui galime atvynioti reikalingą kiekį norimos spalvos kas 25g. Jei norite įsigyti kažkurios spalvos 25g, nurodykite pageidaujamą kiekį 1 vnt., jei 50g - 2 vnt., 75g - 3 vnt.  ir taip toliau.

 

Dėmesio: numegztą gaminį pirmą kartą rekomenduojama plauti 2 kartus. Pirmuoju kartu yra pašalinamas siūluose esantis verpimo aliejus, o antrasis plovimas ir skalavimas padeda siūlui atsiskleisti visu grožiu - siūlas "pražysta", papursta, išsiskleidžia vilnos pūkelis, mezginys pasidaro minkštas ir purus. 

 

Prieš mezgant būtinai rekomenduojame nusimegzti pavyzdėli, nes mezginys po plovimo tikrai stipriai pasikeičia. Tik mėginėlio pagalba galėsite nustatyti tikslų mezginio tankumą, išsirinkti tinkamiausią virbalų dydį.

 

Šie siūlai tinka megzti tiek rankomis, tiek mašina. 

Norėdami sužinoti daugiau informacijos spauskite ant nuotraukos

Soft Donegal megztukas
Soft Donegal tvidas
Sodt Donegal tvidas merino vilna
Parašykite savo atsiliepimą
  • Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti vartotojai
  • Blogai
  • Puikiai!
Vartotojų atsiliepimai
SOFT DONEGAL TVIDAS
Vienas iš mano mėgstamiausių užsiėmimų - mezgimas. Mezgu daug, bet niekada neteko megzti trijų megztinių iš vienų ir tų pačių siūlų - donegalo tvido. Tenka prisipažinti, kad nei vieno mezginio nesu mezgusi iš vienos rūšies siūlų. Donegalo tvidas - pats pačiausias  siūlas, kurį tikrai rekomenduoju. O patys pačiausi virbalai chiaoGoo - akys lygios ir mezginys būna nuostabus. Pabandykite :)
Parašė:: Inga | Atsiliepimo data: 2017-12-31 16:25
Ar šis atsiliepimas buvo Jums naudingas? Yes No (0/0)
Žymos
Pirkėjai kartu su šia preke įsigijo

Cotton-Wool

55% merino ėriuko vilna, 45% medvilnė, 50g/350m
€1,99 €3,25

Galanta Tweed

80% merino vilna, 10% kašmyras, 10% šilkas; 25 g / 150 m
€2,55

Mohair Tweed

70% merino vilna, 30% moheris; 25 g / 100 m
€2,35

WYS 100% Wensleydale Gems DK

100% vilna; 100 g / 225 m
€8,80