Prekių krepšelis tuščias!
Paieška
Filters

Twist Shorties rinkiniai

2019 m. rugpjūčio 14 d., trečiadienis

 

Turime gerą žinią visiems ir visoms, kas megzdami rankoves pasvajodavo apie trumpučius virbalus su valu mezgimui ratu!

 

ChiaoGoo Twist Shorties prisukamų virbalų rinkiniai

 

 

ChiaoGoo Twist Shorties rinkiniai yra kaip tik tai, ko reikia - jungiant juose esančius galiukus ir valus galima "pasigaminti" virbalus su valu, kurių ilgis varijuos nuo 23 cm iki 31 cm

 

ChiaoGoo Twist Shorties virbalų su valu rinkinys Mini

 

Raudonos spalvos rinkinyje rasite 6 poras 5 cm ir 8 cm galiukų 2mm, 2.25 mm, 2.5 mm, 2.75 mm, 3 mm ir 3.25 mm. Šie virbalai ir rinkinyje esantys raudonos spalvos valai yra Mini tipo. Tai reiškia, kad juos derinti su kitais ChiaoGoo Mini priedais - valais, valų jungtimis bei adapteriais.

 

ChiaoGoo Twist Shorties prisukamų virblų rinkinys Mini

 

Kompaktiškame raudoname dėkliuke taip pat rasite akių žymeklių, raktelių priveržimui, valo antgalių bei patogią liniuote, kuria galima pasitikrinti tiek virbalo storį, tiek pamatuoti smulkias mesginio detales. Prisukami ChiaoGoo virbalai puikiai laikosi ir nepabėga mezgimo metu, svarbiausia juos gerai suveržti naudojant pridedamus raktelius.

 

ChiaoGoo Twist Shorties prisukamų virbalų rinkinys [S]

 

 

Mėlynajame dėkliuke laukia šiek tiek storesni virbalai: tos pačios 5 cm ir 8 cm galiukų poros 3.5 mm, 3.75 mm, 4 mm, 4.5 mm ir 5 mm, bei 3 [S] tipo mėlynos spalvos valai 13 cm, 15 cm ir 20 cm.  Mėlynajame rinkinyje esančius virbalus ir valus galima derinti su kitai ChiaoGoo [S] tipo priedais: jungtimis, adapteriais, valais.

 

 

 

 

Leave your comment