Prekių krepšelis tuščias!
Paieška
Filters

ChiaoGoo

 ChiaGoo virbalai, vąšeliai bei mezgimo priedai

Istorija

Westing Bridge LCC yra šeimos verslas, įkurtas keturių brolių Zheng. ChiaoGoo produkcija yra kuriama ir platinama JAV, o gamyba vyksta Kinijos Hangzhou mieste.

Broliai Zheng gimė ir užaugo Linane, "Kinijos bambukų sostine" vadinamame mieste. Senelis Zheng buvo bambuko gaminių meistras, didžiąją savo gyvenimo dalį keliaęs iš miesto į miestą su savo įrankių dėže ir gaminęs įvairius namų apyvokos daiktus: kėdes, stalus, ryžių statines ir t.t. Tėtis Zheng sekdamas savo tėvo pėdomis 1980m., kuomet Kinijoje ėmė rastis kažkas panašaus į laisvąją rinką, įkūrė savo dirbtuves, kuriose ir toliau, sekant senelio pėdomis, buvo gaminami namų rakandai, tačiau pagrindine produkcija tapo bambukiniai mezgimo virbalai.

Tiesą sakant, paklausą virbalams "padiktavo" mama Zheng. Ji buvo nuostabi mezgėja, kurios mezginiai šildydavo šeimos narius žvarbiomis žiemomis. Ji tap pat dažnai imdavosi megzti ir pagal užsakymus, kad padėtų šeimai papildomomis pajamomis. Ji mėgo išbandyti vis naujus virbalus ir dažnai prašydavo pagaminti pagal jos specialius pageidavimus. Būtent mama Zheng įkvėpė ir prekės ženklo "ChiaoGoo" pavadinimą, kuris išvertus iš kinų kalbos reiškia "ypač naginga ir kūrybinga dama" (ang. highly skillful and crafty lady)

1990 m. šeima nusprendė išplėsti gamybos pajėgumus ir produkcijos asortimentą. 2005 m. keturi sūnus priėmė itin savrbų sprendimą įsteigti gamybinę įmonę Hangzhou Westing Bridge LLC. Tuo pat metu jauniausias sūnus Leon JAV įkūrė Westing Bridge LLC, kuri buvo atsakinga už produkcijos rinkodarą ir platinimą.

Leon atvyko į JAV 1997 m., baigė WEST Virginia universitetą, kur įgyjo mechaninės inžinerijos daktaro (specializacija - lazerių technologijos) laispnį. Baigęs mokslus Leon įpūtė naujų vėjų į šeimos verslą: gamybos įranga buvo atnaujinta, kas leido užtikrinti nepriekaištingą gaminių kokybę, padidino gamybos pajėgumus ir ženkliai pagerino darbo sąlygas. 

Produkcija

Šiou metu ChiaoGoo visiems mezgimo gurmanams siūlo ypatingai aukštos kokybės nerudijančio plieno bei bambuko virbalus, taip pat bambukinius vąšelius bei įvairius mezgimo priedus. 

SS Knit RED ir SS RED Lace virbalai su valu

Įprastiniai Knit Red ir kiauraraščių mezgimui pritaikyti smailesnieji RED Lace virblai yra gaminami iš chirurginės klasės nerūdyjančio plieno, o raudonos saplvos valas iš lanksčios daugiagijės plieninės vielos, dengtos nailonu. Siūlas šiuo valu lengvai slysta, ir svarbiausia bei išksirtinė jo savybė - šis valas NETURI ATMINTIES. Tai reiškia, kad mezgant jis nesusiraito, nesusisuka. Virbalų galiukai bei jungtys su valu yra pagamintos itin preciziškai, patys virbalai yra lengvi ir patvarūs. Dydis - lazeriu išgraviruotas ant virbalo, todėl niekada nereikės sukti galvos, kokios dydžio virbalus turite. Tiek SS Knit RED, tiek SS RED Lace virblai tinka nikeliui jautriems žmonėms.

 

Rikiuoti
Display per page
Rikiuoti
Display per page