Uždaryti
0 prekės (-ių)
Prekių krepšelis tuščias!
Prekių katalogas
  Filters
  Preferences
  Paieška

  ChiaoGoo

  ChiaGoo virbalai, vąšeliai bei mezgimo priedai

  ChiaoGoo - tai virbalai, kuriuos išbandžius dažniausiai kitų imti į rankas nebesinori!

  Metaliniai ChiaoGoo virbalai gaminami iš chirurginės klasės nerūdijančio plieno, turi visų mėgstamą raudoną valą be atminties, kuris nesusiraito ir nesusisuka! Taip pat ant kiekvieno virbalo yra išgraviruotas jo dydis, tad daugaiu jokios painiavos!

  Bambukiniai ChiaoGoo virbalai gaminami iš Moso bambuko, kuris pasižymi ypatingu tvirtumu. Bambukiniai virbalai turi tradicinį nailoninį valą, kuris sukasi apie savo ašį.

  ChiaoGoo virbalų rinkiniai - puikus apsirinkimas daug mezgantiems prisukamai virbalais. Tai taip pat ir puiki dovaną!

  Twist Lace - turbūt populiariausia ChiaoGoo virbalų linija, garsi savo raudonu valu be atminties ir puikiai nusmailintais galiukais, kurie tobulai užkabina mezginio akis ir leidžia megzi net ir įmantriausius kiauraraščius ar kitus sudėtingus raštus. Beje, pirštų galiukai lieka sveiki.

  Šioje linijoje rasite tiek virbalus su valu, tiek prisukamus virbalus, o taip pat itin populiarius prisukamų virbalų rinkinius.

  SPIN Bamboo - ChiaoGoo bambukinių mezgimo priemonių linija. Šie virbalai gaminami iš Moso bambuko - didžiausios ir tvirčaiusios bambukų rūšies. Virbalo paviršius itin glotnus, galiukas - kur kas smailesnis ir tikslesnis nei dažniausiai būna medinių/bambukinių virbalų, pats virbalas - itin tvirtas ir elastingas. SPIN Bamboo virbalai su valu turi valą be atminties (nuo 2 mm iki 3 mm) arba rotacinis nailoninį (skaidrų) valą.

  Visi ChiaoGoo prisukami virbalai / vąšeliai ir valai gali būti derinami tarpusavyje taip, kaip Jums patinka, svarbiausia, kad derėtų valo ir prisukamo virbalo / vąšelio tipas (Mini, [S], [L])

  Rikiuoti
  Display per page

  ChiaoGoo dėklas (tunisietiškiems) vašeliams / virbalams

  €35,00
  Telpa maždaug 16 cm ilgio mezgimo priemones

  ChiaoGoo TWIST LACE tips prisukami virbalai (7.5 cm)

  nuo €7,99
  1.5 mm - 3.25 mm virbalų tipas Mini | 3.5 mm - 5 mm virbalų tipas [S]

  Siūlų laikiklis (yarn butler)

  €38,99
  nepamainomas pagilbininkas mezgant nuo ritės arba iš atvynioto siūlų pyragėlio